Další

Vyberte si co Vás právě zajímá

Lokalita

Téma

Aktivita

Parametry tras

Období návštěvy

Autor

Prodej "přes pult"

Nejnověji vydané číslo časopisu NaCestu lze zakoupit na prodejních místech zásobovaných PNS, a.s. a u jednotlivých smluvních prodejců.

Starší čísla jsou do vyčerpání zásoby k dispozici v e-shopu našeho distribučního partnera SEND Předplatné: https://www.send.cz/starsi-cisla/1133. (Zatím tam žádné nechybí, od každého čísla od začátku vycházení, tj. počínaje 2017-1, je tam alespoň pár kusů.)

Když nám na mail info@nacestu.cz napíšete jméno obce (ve velkých městech raději i městské části), pošleme Vám nazpět seznam prodejen přímo v ní nebo v jejím nejbližším okolí, kde je NaCestu v prodeji "přes pult".

Kteréhokoli prodejce časopisů, kterému dodává PNS, a.s., můžete také požádat, aby si NaCestu pro Vás objednal - mají tuto možnost třeba i v jednom výtisku.

Vedle nezávislých jednotlivých prodejců se smlouvou s PNS, kterým dodává NaCestu na více než 1200 míst, doporučujeme také:
- provozovny České pošty
- prodejny řetězců Valmont, Jednota Opava, GG Tabák, ROSA market, Verner Potraviny, Pavel Riedl, Kubík, Gattnar
- prodejny čerpacích stanic Čepro, Shell, Robin oil, ARMEX

(Dalším zájemcům o pultový prodej s remisí je k dispozici PNS, a.s. Zájemci o prodej s výhodnější nákupní cenou, ale bez remise, se mohou obrátit na firmu SEND Předplatné, s.r.o., která zajišťuje i dodávky pro tento způsob prodeje.)